budu nekdy stastna ,s nynejsim manzelem.

Nejlepší odpověď
annas

Pokud je někdo vševědoucí, určitě odpoví …

Další odpovědi
anonym

Proč jste si ho brala, když se na to teď ptáte nás?

anonym

Na absurdní otázku, absurdní odpověď.
Ano, a sice v okamžiku, kdy budeš vítězoslavně stát nad jeho hrobem s temným pocitem zadostiučinění – „Konečně mám nad tebou vrch a nemůžeš mi odporovat, ty prevíte!“… Následuje nostalgické utrousení okvětních plátků sezónních květin.
(Ač fabulace, v životě leckdy naplňovaná, viz pestrý vzorek vdov hemžících se na Olšanech).

hanulka11

To záleží jen na vás dvou na nikom jiném , vztah se musí pěstovat jako vzácná kytička a jen trvalou péčí vydrží ,potřebuje velkou dávku porozumnění a tolerance -ovšem nesmí to být péče jednostranná to je pak ubíjející. Přeji- aby to vyšlo .....

IK

Není nad to věřit, nebo se rozhodnout 🙂

Damiana

Pravděpodobně ne – když evidentně šťastná s tímto člověkem nejsi už teď a ptáš se tady…
Možná – když popřemýšlíš o tom, kde se stala chyba.
Štestí ani lásku si nemůžeš vynutit, vyčekat ani koupit. Musíš se ale o ně sama také trochu přičinit. Nikdo tu není od toho, aby nás bezmezně miloval (to dělá jen slabomyslný jedinec nebo masochista), když sami do vztahu nic nevložíme.
A co on, myslíš, že se s tebou cítí šťastný?
Měli byste si své pocity vyříkat, možná se budete oba divit, na co přijdete. Dvojice spolu málo mluví, nesvěřují se jeden druhému, ale spíš cizím lidem na netu.
Tuhle otázku, kterou jsi dala sem, raději polož přímo jemu.

www

Určitě ano.
Možná ale budeš potřebovat k tomu štěstí ještě jednoho, neoficiálního a toho svého si nejdříve „ochočit“. Spousta žen to takto praktikuje a šťastné jsou 😁:-D
Letitá zkušenost

Adéla Joon

:DD To je teda otázka:DD