Pavel1212

Budou muset předělat tramvaj?

V Olomouci jezdí minimálně jedna tramvaj, která na sobě má reklamu na týdeník Sedmičku – SEDMIČKA ZDARMA KAŽDÝ ČTVRTEK, jenže ta už od včerejška zdarma nebývá, ale prodává se v trafikách, resp. bývá ráno zdarma, ale strašně málo kusů. Myslíte, že ten vůz budou muset jaksi „předělat“?

Děkuji za zamyšlení :)

Odpovědi
arygnoc

Určitě.

A třeba si uvědomit jedno – všechno, co je zdarma, si musíte zaplatit.

dědapetr

Budou muset ta reklama již skončila a tak by byla klamavá.