Budete se bát dnes čertů?

Těšíte se na ně?
Pamatuji si,že jednou jsem viděl na vlastní oči,že se báli více rodiče než děti.
Taky se bojíte čertů?
Díky za názory.

Nejlepší odpověď
pucipuci

Čertů se bojím,ale ne na Mikuláše :D

Další odpovědi
iceT

Já hodná, já čertů nebojím…

toxino007

Jelikož jsem věřící. Tak ano. Ale co teprve Takový Krampuslauf :D

lexx

ne, jednou nás cestou z piva přepadla v pražským metru parta opilejch čertů a Mikulášů tak jsme jim, holomkům, dali něco na pamětnou, my sme byli samy vostrý hoši z Ostravska

Lamalam

Bát se nebudu, celý rok jsem byla hodná.

zjentek

asi ne ..pamatuji si,že jednou jsem viděl na vlastní oči,že kolem Opavy chodí čerti poserové. Přimaluj si do avatara rohy a seš komplet připravenej.

anonym

Ptáš se dětí nebo dospělých? Proč zrovna já bych se měl bát čertů? Copak jsem hříšník? A vůbec, já říkám dopravní policii – čerti!

Drap

Bát se nebudu, jen si budu přát a doufat, že snad některé i odnesou.