Avatar uživatele
zjentek

Budete letos o Vánocích koukat taky nato, jakou uhlikovou stopu po nich zanecháte?

Opatrně prosím.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 855 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

No, zapálení svíčky snad nebude nic hrozného.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

🙂 Ty jsi srandista. Uhlík je základním stavebním prvkem živé hmoty. Bez něj se všechen život změní v bláto. Tak to beru, že je to přátelský a nezbytný prvek. P.S. Moje roční uhlíková stopa je nižší než jeden jediný přelet soukromého tryskáče nad Evropou. Asi tak. Zase se všechno navalí od globalistů dolů na nejmenšího človíčka, který zaplatí. Jak jinak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Pche, spíše mám obavy o svoji sirnou stopu, přesněji sulfan, který vyprodukuji. Kdepak skleníkové plyny. Víš že sulfan je až 1000× jedovatější, než kyanovodík? O smrádku nemluvě. ;) :D :D

To mi ale nezabrání v brutálním přežírání se, bo je to u nás tradicí jednak a druhak by bylo škoda vyhodit všechny ty dobroty, co babuchen navařily, víš? ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Nekoukám se na to nikdy a nikdy se na to koukat nebudu. Počítání, přesněji odhadování (protože o počítání nejde, vždy se při „trasování“ na něco zapomene) přenechám různým Grétám, které/kteří se nudí, protože nemají co lepšího na práci. Nemíním se zabývat tím, jestli produkce CO₂ bude jiná, sním-li vepřový řízek anebo řízek ze sladkovodní ryby.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

aLIEN (; d; d; Aliene POŠLI KUSEK! D; D; D;

Jak to myslíš s tím sulfanem a HCN. Je to o množství při stejný koncentraci nebo jak? Si mi nalil brouky zase…

Avatar uživatele
Ametyst

🙂 On má na mysli sirovodík, po našem, po staru. Vůni zkažených vajec překoná jen rozkládající se, hnijící tuky v čističce odpadních vod pod mydlárnou. 🙂

Avatar uživatele
zjentek

Ale že je 1000× jedovatější??? Heh?

Avatar uživatele
zjentek

Kusek= vzorek. ((;

Avatar uživatele
zjentek

Kultura, společnost a tradice.

Nový příspěvek