Avatar uživatele
Kepler

Budete dnes sledovat částečné zatmění Měsíce?

Předpověď počasí je poměrně příznivá – polojasno. Nebo budete mít před půlnocí zatmění zcela jiného druhu?
https://www.no­vinky.cz/veda-skoly/509879-dnesni-zatmeni-mesice-pripada-na-vyroci-startu-apolla-11.html

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1, Anikitos, aliendrone před 1745 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

Tahle informace mně unikla, ale díky tobě se snad o to pokusím. Do půlnoci je sice ještě daleko, přesto si moc od toho neslibuji. Zatím mám zde nad hlavou kompletně zataženo a nevypadá to na zlepšení, spíš naopak. Moje schránka tělesná mi signalizuje mokro. Pro jistotu vyleštím čočky, co kdyby…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Ještě uvidím jestli budu chtít vytáhnout kluky… Mně už to samotnýho zas tak neláká abych se někam táhnul kvůli „částečnému“ zatmění…
To jsem ale starej co?? 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Pokud bude Měsíc vidět, tak určitě. Přece si nenechám ujít shlédnout „nebeský úsměv“. ☻

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Vzhledem k tomu, že vstávám v 5, budu již mít zatmění jiného druhu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Ne, jednak je částečné zatmění Měsíce každou chvíli, druhak jsem ho viděl už x-krát (i úplné) a třeťak počasí (polojasno) je o ničem, rozhodně nestojí zato, abych kvůli tomu „dělal kotrmelce“. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Kašlu na nějakej mněsíc, stejně jako kašle on na mně!
(Ba ne, mrknu se, dík za info (;.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Určitě se mrknu :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek