Kepler

Budete dnes sledovat částečné zatmění Měsíce?

Předpověď počasí je poměrně příznivá – polojasno. Nebo budete mít před půlnocí zatmění zcela jiného druhu?
https://www.no­vinky.cz/veda-skoly/509879-dnesni-zatmeni-mesice-pripada-na-vyroci-startu-apolla-11.html

Nejlepší odpověď
orwell

Tahle informace mně unikla, ale díky tobě se snad o to pokusím. Do půlnoci je sice ještě daleko, přesto si moc od toho neslibuji. Zatím mám zde nad hlavou kompletně zataženo a nevypadá to na zlepšení, spíš naopak. Moje schránka tělesná mi signalizuje mokro. Pro jistotu vyleštím čočky, co kdyby…

Další odpovědi
Dochy

Ještě uvidím jestli budu chtít vytáhnout kluky… Mně už to samotnýho zas tak neláká abych se někam táhnul kvůli „částečnému“ zatmění…
To jsem ale starej co?? 🙂

marci1

Pokud bude Měsíc vidět, tak určitě. Přece si nenechám ujít shlédnout „nebeský úsměv“. ☻

dubraro

Vzhledem k tomu, že vstávám v 5, budu již mít zatmění jiného druhu.

aliendrone

Ne, jednak je částečné zatmění Měsíce každou chvíli, druhak jsem ho viděl už x-krát (i úplné) a třeťak počasí (polojasno) je o ničem, rozhodně nestojí zato, abych kvůli tomu „dělal kotrmelce“. :)

zjentek

Kašlu na nějakej mněsíc, stejně jako kašle on na mně!
(Ba ne, mrknu se, dík za info (;.)

briketka10

Určitě se mrknu :)