Smackdown

Budeme volit Miloše Zemana?

Když nás ochraňuje od imigrantů,že je tady taky nechce,což jiný prezident by je sem třeba pustil,a měli bychom po p.deli.

Nejlepší odpověď
anonym

postoj k migrantům v případě přezidentské volby dávám zcela stranou. Prezident na to nemá faktický vliv. Ve všech ostatních ohledech (mezinárodní politika, vnitřní soudržnost, schopnost jednat a rozhodovat konstruktivně a nezaujatě) je Zeman špatnou volbou už kvůli tomu jakými ubožáky se dokáže obklopovat (viz ta cynická komická figurka Ovčáček)

Další odpovědi
dubraro

Při pohledu na ostatní kandidáty se obávám, že nám nic jiného nezbude.

Muffz

Já ho volit budu, nejen kvůli postoji k migrantům. Dokázal to, co nedokázal ani Klaus, ani Havel, a to postavit se na stranu lidu, myslet racionálně a nelézt Evropě do zádi.
Mimoto o migrantech nerozhoduje ani tak prezident, jako EU. Ta prostě nařídí a je to. Pokud pak stát migranty nepřijme, přijdou sankce, které jsou téměř 7 milionů za JEDNOHO odmítnutého uprchlíka. Takže ač Okamura ve volebním programu slibuje, jak s uprchlíky zatočí, tak má totálně svázané ruce a nezmůže s tím nic. Jen si lidé naivně myslí, že je to spasitel.

Klaproth

Někdo ho volit bude, někdo nebude. Já osobně ho určitě volit nebudu.

cechacek

Má mnoho dobrých názorů, ale ten jeho poskok co má tu krasavici v televizi za třiapůl roku nezvládl prověrku, nehledě na ochranu vrchního Čápa a jeho kouzelnických triků

xxx3

mě by celkem zajímalo, jak ta Zemanova „ochrana“ reálně vypadá. Také by mohl slibovat, že nás ochrání před invazí emzáků…v podstatě by to vyšlo nastejno.

neznaboh

Je to na vás. Ale určitě se najdou i jiní kandidáti, jež budou mít v programu odmítání imigrantů.

Emefej

Jak budou volit ostatní netuším, ale já ho volit nebudu.

anonym

Myslím že né,Česká republika potřebuje mladého ekonomicko politického člověka se zájmem o prosperitu ČR bez nároku na mediálni a finanční prosperitu.,Pre­zident Zeman by měl raději jít na důchudový odpočinek a přenechat prezidentskou korunu mladšímu prezidentskému kandidátovi.