Avatar uživatele
Smackdown

Budeme volit Miloše Zemana?

Když nás ochraňuje od imigrantů,že je tady taky nechce,což jiný prezident by je sem třeba pustil,a měli bychom po p.deli.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2417 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

postoj k migrantům v případě přezidentské volby dávám zcela stranou. Prezident na to nemá faktický vliv. Ve všech ostatních ohledech (mezinárodní politika, vnitřní soudržnost, schopnost jednat a rozhodovat konstruktivně a nezaujatě) je Zeman špatnou volbou už kvůli tomu jakými ubožáky se dokáže obklopovat (viz ta cynická komická figurka Ovčáček)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Při pohledu na ostatní kandidáty se obávám, že nám nic jiného nezbude.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Muffz

Já ho volit budu, nejen kvůli postoji k migrantům. Dokázal to, co nedokázal ani Klaus, ani Havel, a to postavit se na stranu lidu, myslet racionálně a nelézt Evropě do zádi.
Mimoto o migrantech nerozhoduje ani tak prezident, jako EU. Ta prostě nařídí a je to. Pokud pak stát migranty nepřijme, přijdou sankce, které jsou téměř 7 milionů za JEDNOHO odmítnutého uprchlíka. Takže ač Okamura ve volebním programu slibuje, jak s uprchlíky zatočí, tak má totálně svázané ruce a nezmůže s tím nic. Jen si lidé naivně myslí, že je to spasitel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Někdo ho volit bude, někdo nebude. Já osobně ho určitě volit nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cechacek

Má mnoho dobrých názorů, ale ten jeho poskok co má tu krasavici v televizi za třiapůl roku nezvládl prověrku, nehledě na ochranu vrchního Čápa a jeho kouzelnických triků

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

mě by celkem zajímalo, jak ta Zemanova „ochrana“ reálně vypadá. Také by mohl slibovat, že nás ochrání před invazí emzáků…v podstatě by to vyšlo nastejno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
neznaboh

Je to na vás. Ale určitě se najdou i jiní kandidáti, jež budou mít v programu odmítání imigrantů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Jak budou volit ostatní netuším, ale já ho volit nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Myslím že né,Česká republika potřebuje mladého ekonomicko politického člověka se zájmem o prosperitu ČR bez nároku na mediálni a finanční prosperitu.,Pre­zident Zeman by měl raději jít na důchudový odpočinek a přenechat prezidentskou korunu mladšímu prezidentskému kandidátovi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek