Dan5006

Bude vysoká škola akceptovat vysvědčení, na kterém jsem uvolněn z tělesné výchovy a promine mi přijímací zkoušky?

Chci se dostat na Fakultu informatiky Masarykovy univerzity bez příjmacích zkoušek. Zvolil jsem si možnost dostat se tam přes IQ a průměr vysvědčení ze SŠ. Na jedno vysvědčení jsem ale z TV osvobozen a na vysvědčení hodnocen “uvolněn”. Bude škola toto vysvědčení akceptovat, pokud vysvědčení splňuje požadovaný průměr?

Nejlepší odpověď
annas

Obratte se na příslušnou fakultu. YZáleží na tom, na který obor se hlásíte, zda nejsou přijímací zkoušky z ZEV nutjné. Jinak se domnoívám, že ano . Průměr znánek je přece bez známky z TEV.

Další odpovědi
seraphico

Osobně si myslím, že ano, ale nejlepší bude, když se zeptáš přímo té školy.