Roman71

Bude vám chybět Tina Turner?

Středa 24.5.2023, poslední den téhle energické zpěvačky, která byla velmi příjemná, přátelská a empatická..
Zanechala tady po sobě spoustu písniček, nesmazatelnou hudební stopu.
Znali jste ji? Bude vám chybět?

Nejlepší odpověď
elkon

Byla svérázná, ale příjemná. Mám ve své sbírce řadu jejích skladeb. Původem americká zpěvačka se po rozvodu přestěhovala do Švýcarska a v r. 2013 se znovu provdala za německého producenta. Byla velmi úspěšná. Říkávalo se o ní, že je babička s nejkrásnějšími nohami.

Další odpovědi
Drap

Znal jsem ji jako zpěvačku, osobně ne. Každý z nás musí jednou odejít. Zvyknu si, nebude mi to dělat problém.

cappuccino

Ano, takovahle vyjimecna zpevacka nam bude chybet. Posilam pozdrav do rockoveho nebe!!

aliendrone

Přirozeně jsem o ní slyšel, ale žádnou její píseň (megahit) si nevybavuji. A tudíž mi chybět nebude, KAŽDÝ je postradatelný, pokud k němu nemáš přímý, bezprostřední osobní vztah. RIP! 🙂

da ny

Ne.
Není to má blízká osoba (rodina).
Mohu si ji kdykoliv poslechnout, pustit, shlédnout.
Už nějaký čas nebyla aktivní.
Byla prima, dožila se požehnaného věku. V ČR jsme si ji „užili“ už za „totáče“.

paul1

Některé písně se mi líbí, bude chybět hlavně mládeži.

Roman71

Elkon: Taky jsem slyšel „Rod Stewart v sukni“, měla charakteristický hlas. Mám její písničky rád.