_136

Bude v budoucnu velmi tezke sehnat řemeslníka ať už zedníka nebo elektrikáře?

Podle internetových zdrojů mají české stavebnictví zachránit dělníci z Ukrajiny,Bul­harska nebo Moldávie. Da se tomu věřit?

Nejlepší odpověď
Kepler

Zatím tomu takto opravdu je. Řemeslníků je nedostatek. Ale třeba zafunguje samoregulační mechanismus, stoupne cena jejich práce a leckdo zjistí, že řemeslo má opravdu zlaté dno.

Další odpovědi
Ametyst

Protože už je jich málo, nevědí, co by si za práci řekli.

plebs

Češi budou převážně manažeři a vše budou řídit, horko těžko jsem sháněl elektrikáře poté jsem sehnal 8 stovek za hodinu

nyjono

Cool Agency s.r.oždyť už to tak je. Proč v budoucnu???
Ochotného, a hlavně zručného a myslícího řemeslníka je zázrak najít už dnes.
A zednické práce v ČR vykonávají ukrajinci docela často.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.