zdemo

bude se při každém zastavení vozidla policií foukat do testru?

Upřesnění nového nařízení

Odpovědi
fukinaj

Ze zpráv TV i z netu je to zřejmé,nepochybuji o tom.Policie „vymákne“ preventivně více lidí,kteří pili,což je z hlediska prevence pozitivní.Následně si řidiči budou muset dávat více bacha a nebrat to na lehkou váhu.Myslím,že to policajti dostanou jako rozkaz

Zdroj: Seznam-dozvím se co neznám

panenka

ano bude se foukat při každem zastavení má to být od 1.1.2010 novinkou pro řidiče

HOMER

klidek,tak horky to snad nebude.Myslim ze na tolik testeru nebude…

Zdroj: bez zdroje