Janos

Bude s provádět pitva u zemřelých na Covid 19? Pokud ano, bude muset mít patolog speciální ochranné pomůcky?

Odpovědi
autacek

Pochybuji, v Itálii už nestíhají ani krematoria a mrtvoly skladují kde se dá.

Edison

Bude, v případě pochybností o skutečné příčině smrti. Ochranné pomůcky… podle toho, za jak dlouho ji budou provádět.

Auťáčku, myslím, že srovnávat nás s talošema je poněkud mimo mísu. Aspoň zatím.

da ny

Pitva:
https://www.da­vidzahumensky­.cz/2018/07/08/prav­ni-radce-pro-pozustale-prohlidka-tela-zemreleho-a-pitva/

Vaše „zájmy“ bych tedy fakt chtěla mít.....