Lukas-307

Bude podle vašeho názoru dobře fungovat Farming Simulator 22 na mém notebooku?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda podle vašeho názoru pojede na notebooku Acer Aspire 5 (A515–44) Farming Simulator 22. Minimální požadavky na hru znám, ale některé parametry notebooku jsou pod úrovní požadavků (VRAM 512 MB). Na jiném notebooku se dal rozjet třeba FS19 (požadováno 2 GB VRAM), kde byla VRAM 64 MB.

Mé parametry:

Acer Aspire 5 (A515–44)
Windows 11 Home
SSD disk
Full HD 1080p
CPU: AMD Ryzen 7 4700U 2/4.1 GHz
RAM paměť: 16 GB
GPU: AMD Radeon™ Graphics
VRAM: 512 MB

Odpovědi
moondoo.org

Dle mého názoru NE

Kup si PS4 nebo PS5

rrihamirek1

Dle mého názoru SPÍŠE ANO

zkus to

Lukas-307

@rrihamirek1 Právě že to potřebuji vědět teď, protože si to budu kupovat.