Phereniké

Bude někdy v České republice odvysílána 2. řada seriálu BORGIA?

Už dlouho čekám na 2. řadu seriálu Borgia (ne Borgiové – to je jiný seriál), ale stále ho nemůžu nikde sehnat. Nedávno jsem viděla jeden díl odvysílaný ve francouzské televizi, takže vím, že existuje. Našla jsem na internetu i článek o tom, že už je všech 12 dílů natočených, ale nikde je nemůžu najít! Nemáte o tom nějaké informace? Děkuji moc.

Odpovědi
mosoj

Hádej !

emamamisu

lepší je se asi spolehnout na stáhnutí. pokud je to tvůj seriál, pak doporučuji tento web:
http://tvcountdow­n.com/s/the-borgias