Avatar uživatele
anonym

Bude někdy světu vládnout jen mír?

Bylo by to vaším přáním?
Díky za odpovědi.
Svět prostě bez válek a jen mír všude na zemi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 3066 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chachar1922

Odpoveď byla označena jako užitečná

Přání ano. Ale vzhledem k tomu, jaký někteří lidé mají charakter tak je to nemožné. A vždy tu budou bohatí lidé, (Rothschild, Rockefeller-například) kteří budou chtít ovládat svět. A vždy tu budou chudí, kterým se to líbit nebude.

Upravil/a: chachar1922

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mirdas

Jednou bude, ale to tu lidi již nebudou!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

Bylo, ale svět není připraven, agresi v sobě máme zakořeňenou už v samotném evolučním přirozeném obstarávání potravy podpořenou závistí, žárlivostí, vypočítavostí, prospěchářstvím… I když by jeden národ ovládl celou planetu tak začnou vznikat frakce, kde se jedni mají hůř a jedni lépe..... šlo by to asi podle filmu EQUILIBRIUM :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Ad Jugar

nemyslíš „dětskou válku“? Přece děti se při válce baví, je to pro ně hra.

Skutečná válka určitě není zábava, jak tomu odpovídá kategorie. 🙂

ategorie Zábava je příznačná pro to, že otázka nepři

před 3065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jugare, nikdo vás nemá rád, pořád někoho provokujete a máte mentalitu malého dítěte, furt samé stížnosti na vás?!Proč zákeřně mažete moje odpovědi?Myslíte, že tím zachráníte svoji prohnilou pověst před světlem božím?Miláčku noviců, hlavně každýho hned požádejte o přátelství, ať máte všechny příchozí pěkně pod kontrolou jako pravicový extrémista.

před 3065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Aby jste si udělali názor na Jugarovu inteleifenci…toto má napsáno ve svém profilu

Za největší pitomce na této poradně v mém oku,vidím Drapa v těsném závěsu za Barbakanem a Lahnym,komančové co si nezaslouží ani řádku.

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jugure, a jak si ten světový mír představujete, s Ortelem v čele?

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Aby jste si udělali obraz o tom, jak Jugar reaguje na mé odpovědi, což stále svědčí o tom, že jen modří ptáci dokáží urážet své protivníky když už nevědí kudy kam.Inteligenti dokáží odpovědět, méně inteligentní lidi odpovídají urážkami.
Jugar
Jsi fakt komanč imbecil,jinak to nevidím,chcdeš po světě,aby se o tebe staral a sám pro to neuděláš ani hovno!!!

Jugare, nějak nemůžeš pochopit, že lidi PRACUJÍCÍ RUKAMA se za komunistů měli lépe něž dnes.ZALTÍ KOMUNISTI!!!

A můžeš mně nechat znova adminem smazat.Já budu tapetovat stále, dokut TYYY mně budeš nechávat smazat.

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jsi fakt,ubožák

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak nevím, kdo je tady ubožák, zákeřně mažeš i mě, Jugar takový podvraťák, fuj.

před 3065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kdepak Lahny a ubožák! Ty jsi ten největší, kterého jsem kdy poznal a zatím virtuálně!

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Bud za to rád,jinak bys tu už nebyl.

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Někdo umřel kvůli vám a proč?

před 3065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… a mlátil slámu!

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Víš, že „barbakan“ mně ještě žádnou odpověď smazat nenechal.Pouze lidi méně inteligentní, nemohou pochopit, že lidi pracující za komunistů na tři směny se měli se měli lépe než dnes.
A ty, pokud jsi inteligentní tak by jsi to pochopil.Jenže jak je vidět, PAŘEZ ZŮSTANE PAŘEZEM A VŮL VOLEM.

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Lahny, neměl jsem důvod smazat tvůj příspěvek, protože vím, o čem mluvíš!

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek