MichaelOffic

Bude mi špatně z nanuku, který dva týdny ležel v chladničce a kvůli většímu teplu se roztopil?

Otevřel jsem mrazák a zjistil že nemrazí, jen je v něm chlad. Bude mi zle když jsem snědl roztopený nanuk který tam ležel v chladu dva týdny? Díky za odpověď.

Odpovědi
autacek

možná

Kepler

Možná ne, ale já bych to radši nejedl. Mohly se tam rozmnožit salmonelly, nebo podobné breberky. Pro jistotu se moc nevzdaluj od WC a vem si tam něco na čtení.

hapiky

Jestli ano nebo ne je spíše ve hvězdách. Pro pár korun bych toto neriskoval.

Kelt

Nevím, ale já jsem právě snědl pralinky prošlé 3 měsíce (6 kusů) a zatím necítím nic. Ale uvidíme. U toho nanuku, to je mléčný výrobek, je to docela možné.