Nitrol

Bude Mazda vyrábět v budoucnu řadu RX ?

Na internetu jsem se dočetl, že Mazda totálně skončila s výrobou řady RX [výrobou rotačních motorů]. Ale na jiných serverech jsem zjistil, že řada RX by měla pokračovat od roku 2016 – typem RX-9. Je to pravda nebo fake ? Děkuji za odpověď
Doplňuji:
Nějak tak, ale stačil by mi i normální názor Vás. ;)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Tady se asi relevantní odpovědi nedočkáš. Pochybuji, že sem chodí někdo z vývojového oddělení Mazdy.

Další odpovědi
Emefej

Pokud jim průzkum trhu napoví, že to bude prodejné, tak proč ne?