mosoj

Bude Kalousek presidentem?

Letos se dokončí převrat v parlamentu a potom se zruší přímá volba presidenta. Prostě dojde na všechny.

Nejlepší odpověď
zjentek

No vypadá to tak. Bystrému asi neuteče, že jakési podezřelé okolnosti ve veřejném prostoru cíleně vyvstávají již dnes a začínají do sebe zdánlivě náhodně zapadat. Není třeba mít nadpřirozené schopnosti k předpovědi brzké budoucnosti. PROBOHA NESTRAŠ! Přece tahle malá zemička srdce Evropy nemůže mít neomezené hranice únosnosti korupce, falše, lží a nenávisti, přes třicet let zdárně vítězících nad pravdou a láskou. A klidem.

Další odpovědi
Ametyst

Kalouska může volit jen někdo z liberální pražské bubliny. Stejně tak jako Top09 dostalo v parlamentních volbách 2018 hlasy jen od Pražáků a ze zahraničních ambasád. Statistika voleb je neuprosná. Zbytek republiky má fakt jiné starosti a priority.

Jiří Bohumil

V současném stavu politiky „antiBabiš“ bych se ani moc nedivil. Ale vzhledem ke svému věku už o emigraci nauvažuji.:-)))

Pepa25

Ne, nikdo ho volit nebude …

P.S. I v důchodu některé lidi tak provokuje, že píší nesmysly o převratech. Obdivuhodný politik!

JežíšKristus

Ano. Je to mezinárodně vyznamenaný ministr financí. Může za všechno, tudíž má o všem přehled.
Oproti nynější garnituře má výhodu v tom, že nekradl v OKD, ani nekradl 20 miliard v eurodotacích.
Kdo není zloděj, volí Kalouska!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.