autacek

Bude pana Kalouska škoda? Nevedl finance našeho státu přeci jen lépe, než ti dnešní?

Nejlepší odpověď
NoFear

Nebude, nevedl. To fakt ne, navzdory jeho ocenění (směšná cena, žádné zásluhy, žádné opodstatnění).
Nejhorší ministr financí, nejhorší politik.
Kalousek s politikou rozhodně neskončil, toho se neboj.

Další odpovědi
hapiky

Byl jen zdatný řečník, nebo diskutér. Aféry, které kolem něj rostly, mluví samo za sebe.
Jeho největší vada byla v tom, že svoji nadprůměrnou inteligenci využíval k podvodům, které předtím ošetřil tak, že jej stíhat prakticky nešlo. Platí na něj pořekadlo, že kam ani čert nemůže, nebo nechce být stíhaný, tam pošle ženskou(V.Par­kanová).
Byl oceněn za vyrovnaný rozpočet, ale za cenu strádání důchodců a invalidů, za to ROZDAL církvím miliardy, které budeme ještě spláce hodně roků.
Lze jej považovat za jeden z největších zločineckých mozků v ČR.
K smíchu bylo jeho nepochopitelné extempore na letišti,, když vběhnutím na letištní dráhu a s pomoci cisterny zastavoval letadlo. Výsledek? Českou republiku to stálo několik miliónů. Jeho to nestálo nic. To jsou mafiánské praktiky.

marci1

Za mě ne. Stačí vyslovit: kauzy Diag Human a ProMo-Pro. V poslanecké sněmovně bude možná trochu klidněji, ale myslím si, že se na pár týdnů stáhne, aby zase znovu „pompézně“ a „triumfiálně“ vystrkoval růžky. 🙂

Doplňuji: zrovna jsem narazila na: Kalousek nevyloučil ani, že by mohl kandidovat v jiných než sněmovních volbách.

Ametyst

Nebude. V parlamentu představoval destruktivní opozici. Navíc ta osobní averze mezi nim a Babišem vedla k tomu, ze cokoliv jeden z nich řekl, druhý už neuměl a nechtěl naslouchat. Reagovali na sebe jako sirka na benzin.

Tabea

Nemá smysl se vracet do minulosti a on je již politik minulosti.

Nic na tom nemění, že Babiš bude své neúspěchy i přes konec tohoto mandátu svádět, nebo srovnávat s Kalouskem.

Pepa25

Každopádně je to definitivní konec Babiše: když už se nebude moc vymlouvat, že za všechno může Kalúsek, tak se naplno projeví jeho neschopnost 😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Pepa25 cha cha cha!