Avatar uživatele
dust8

Bude jezdit bezpečně e-koloběžka pokud má v předu dušovou pneumatiku, ale dozadu se dá bezdušová místo píchlé dušové?

Zajímavá 0 před 642 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
led

Môj názor.
Bude vzadu o niečo tvrdšia, čo má vplyv aj na vašu chrbticu, pokiaľ nepérujete (nepružíte) nohami. Pokiaľ máte kolesá aj s odpružením nevidím až taký problém.
Ak dobre pamätám, bezdušová pneumatika nedovoľuje veľké rýchlosti, čo však pri obmedzení rýchlosti e-kolobežky na max.25km/hod nie je až taká veľká rýchlosť,.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Schluker

@led: to o rychkosti jsem nikdy neslysel… namatkou treba auta maji bezdusaky a s rychlosti problemy nejsou :)

Avatar uživatele
led

Ako som svojho času, ako hrdá šoférka kedysi v praveku, dostala informáciu, odvzdávam ďalej. Možno sa už nevyzúvajú pri väčších rýchlostiach. Ale pri kolobežke vzhľadom na povolenú (nie skutočnú) maximálnu rýchlosť je to aj tak jedno.

Avatar uživatele
Schluker

Pokud vim, tak na bezdusove pneu se preslo v 50. Letech. Takze si spis myslim, ze si z vas nekdo paradne vystrelil ;)

Avatar uživatele
led

Bolo mi to jedno, nebola som Eliška Junková-Khásová (V 20. rokoch XX.storočia bola najrýchlejšou ženou sveta) https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/Eli%C5%A1ka_J­unkov%C3%A1-Kh%C3%A1sov%C3%A1

Nový příspěvek