Vit Kouba

Bude člověk v budoucnosti ještě pracovat?

Z vesmíru se na zemi dostali viry a nastala virová globální genocida, bylo pod zemí vybudováno veliké město, kde žil milion lidí z celého světa izolován dokonale od života na povrchu planety, pod zemí byli továrny kde roboti vyráběli vše, co toto město potřebovalo pro svojí existenci, lidi se zde stýkali pouze virtuálně osobní kontakt byl zde zakázán.

Pro rozmnožování se zde vybírali jenom dokonalí jedinci a sex probíhal v laboratoři za přísných bezpečnostních opatření. Uplynulo tisíc let a mimozemské viry už nebyli člověku nebezpečné, a tak mohl konečně člověk opustit svoje podzemní město a začít žít normálním životem, jak kdysi žil.

Za těch tisíc let na povrchu nezůstal kámen na kameni, roboti vytvořili zcela novou civilizaci optimalizovanou pro roboty to je logické. Pokud se chtěl člověk po této civilizaci pohybovat tak musel použít kontejner, který jej přepravil tam kam on potřeboval, přeprava probíhala většinou letecky protože je to jednoduché a rychlé.

S člověkem se všude zacházelo jako s domácím rozmazleným zvířetem, které musí být pod dozorem robota, aby nepovedlo nějakou hloupost. Lidi nemuseli pracovat ani myslet, pokud udělali někde hovínko, tak to po nich jejich hodný robot uklidil.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
elkon

Jiná odpověď

Dej se vyšetřit. Evidentně ti něco chybí.

Další odpovědi
jirka F

Jiná odpověď

Dej se vyšetřit tohle normální dotaz není.

Kelt

Jiná odpověď

Psal jsi, že slavíš 69 roků. Tak jsi už tak senilní, že nevíš co píšeš, nebo jsi dosud nevystřízlivěl.

paul1

Jiná odpověď

Možná ne, ale nebude mít tím pádem koláče 😁