leas

Bublanina – ovoce na dně, proč? Co s tím?

Ahoj,prosim zkousime vsechno mozne ,ale at delame co delame ,mame ovoce (jahody) po upeceni vzdycky na dne rozblemcane a nahore krasny a mekoucky piskot. :( proc? obalujeme v mouce a nepomaha. Jine rady jak to udelat ,aby neklesly jahody az na dno? mame plynovou troubu.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nemůže to být tím že je řidší těsto.Zkusit udělat hustší těsto.

Další odpovědi
žolik

Já bych řekla že je to tou troubou,peču v elektrické je to vinikající.

Zdroj: žolík

lensen

Zkuste koláč v troubě lehce zapéct,teprve potom dejte ovoce

Housenka1973

My děláme těsto jako na hrnečkovou bábovku, tj. netřené (je hustší) a dáváme to na vyšší plech. Jinak ovoce též obalujeme v mouce, nebo v kokosu. A zatím se daří. Jo a máme taky plynovou troubu.