Brownies. Dokonalý dezert z čokolády. Je i blondies?

Nejlepší odpověď
annas

Ano.
Brownies je moučník z tmavé čokolády, blondies pak z bílé.

Reept na oba moučníky
http://madlina­kuchyne.blog.cz/1205/brow­nies-versus-blondies-sladky-boj-s-jasnym-vysledkem

Další odpovědi
cochee

Co je na něm dokonalého? Pro mě je hnusný. Stejně jako kapkejk a podobné nesmysly, vymyšlené Amíky, o kterých je známo, že naprostá většina z nich neumí vařit. Myslím tím doopravdy vařit, oni totiž za vaření považují strčení zamražené pizzy do trouby.