lukaslum

Kolik hodin mohu odpracovat měsíčně na brigádě, mám-li 80 Kč na hodinu? Musím se vejít do 8 500 Kč čistého měsíčně?

Dobrý den mam brigadu za 80 na h čistého. Abych nepřekočil 10 000 hrubého, který mi nebyl řečený, tak kolik mužu udělat hodin na měsíc a musím se vlézt do 8500 pokud je dan 15% srážková, je to tak?

Nejlepší odpověď
da ny

Jednoduchý výpočet, kalkulačka také umí dělit 😁

Další odpovědi
JájsemRaibek

Takže:
brigáda neexistuje, je hlavní pracovní poměr, dohoda o provedení práce (zřejmě tvůj případ) a dohoda o pracovní činnosti.
Kolik hodin? DPP se uzavírá MAXIMÁLNĚ na 300 hodin v kalendářním roce u jednoho zaměstnavatele. Takže zde je i odpověď.
Co se týče výdělku, aby ty a ani zaměstnavatel neodváděl SP a ZP, je limit do 10 tisíc hrubého. V tvém případě, pokud nemáš nikde jinde podepsán (růžový formulář) prohlášení k dani z příjmu, tak jej podepiš u tohoto zaměstnavatele a zároveň dolož i studenta a to co bude hrubého, bude i čistého.

lukaslum

Jsem student sš. 4 ročník

Hlada

Opravdu?
Co máš z češtiny a matematiky?

Mc Merkurion

@Hlada: … že tě to ještě dokáže překvapit … taky si říkám, jak to naše školství dopadá …