krftwrk

Brali ste nekdy drogy ?

Mluvim o tvrdych drogach…

Nejlepší odpověď
anonym

Co je to tvrdá droga? To je jako žulová kostka? Neznám rozdíl, pořád je to droga, ať měkká nebo tvrdá. Stále ovlivňuje chování jedince, a to špatným směrem. Navíc ohrožuje okolí. Tři procenta řidičů jezdí pod vlivem drog! Předchozí dotaz jsi smazal, tam píšeš o braní kámošovi. Takhle to začíná, pak budeš okrádat i děti a, důchodce a ZTP.

Další odpovědi
zjentek

já to používám běžně jako koření ..napříč spektrem flory. Jakákoli syntetika mně nedělá dobře, vždycky mě z ní rozbolí molekulární struktura ,)

spongebobik0

„Ostatní jídlo a vaření“ :D