slipknotak

Bolí mě čelist

dnes rano jsem vstal a hrozne me boli celist u praveho ucha nemam ji vyhozenou z pantu ? nejspis sem si ji přelezel a nemohu ani kousat jak to boli prosim poradte co s tim ?

Nejlepší odpověď
tom004

První otázku bych směroval na manželku,pokud nějaká je,jestli s tím nemá nic společného.Potom bych vylučovací metodou pokračoval dál. 🙂

Další odpovědi
Drap

  • To přejde, pokud s ní hýbeš, nic se neděje. Bolest ustoupí

hanny 2

Může to být od zubů,např.počí­nající zánět nebo roste osmička.Já jsem kdysi měla čelist uvolněnou a chodila jsem na procainové obstřiky.

samicek333

Kdyby byla vyhozená z pantů, asi byste s ní nehýbal. Asi ji opravdu máte přeleželou, nebo je to možná od zubu…:)