Avatar uživatele
auluk

Bolest zad

Mám problém. Nosím korzet na skoliozu páteře a když mně někdy kolem půl 12 hodiny začali bolet záda korzet jsem si sundala jenže záda začali znova bolet asi tak do půl hodiny a korzet jsem si nasadila a je to chvilka a záda mně opět bolí nevíte co s tím ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4401 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Auluk, asi si lehnout na záda a povolit napětí svalů. Snažit se uklidnit a prodýchávat bolest až pomine. Záda jsou prostě na oporu zvyklá a když jim ji vezmeš, tal Ti signalizují, že to nebylo dobře.
Jestli máš nějaký masážní krém, bylo by dobré alespoň trochu to promáznout. Ale na to je třeba také ještě druhý pár rukou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Conchus

Navštivte prosím odborného lékaře. Když není jasné, jaký je rozsah vašeho onemocnění, tak se pomoci nedočkáte. Nejsou tady šamani.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Polaskova44

Myslím si, že v tomhle případě by mohlo pomoct začít chodit na masáže. Taky jsem se s bolestmi zad potýkala a masáže pomohly. Co se masáží týče, tak na ně chodím pravidelně. Ať už na klasické nebo klidně i na erotické masáže. Ty za mě také stojí za to. Právě na ty ráda chodím sem – https://mataha­risalon.cz/cs

Nový příspěvek