rmajlka007

Bolest ruky po pití alkoholu

Po vypití určitého množství alkoholu se mi občas stává, že mě bolí část nějaké končetiny. Jednou to byla noha, včera večer zase levá ruka. Je to taková tuhá bolest, zevnitř, jakoby tam něco bylo. Většinou mě to bolelo během noci, ale tentokrát to bolí ještě dnes. Nevíte co by to mohlo být?
Doplňuji:
Neděje se mi to pokaždé, stalo se mi to zatím asi 3×, není to pravidlem, jinak bych alkohol samozřejmě vynechávala. U barbakana pravděpodobně došlo k nesprávnému si vyložení slov „určitého“ a „určeného“. Nepřehnala jsem to, domů jsem šla určitě po svých. 😉zjentek, gecco-děkuji za odpovědi, poptám se na to

Nejlepší odpověď
Kelt

Proč piješ, když máš potom bolesti?

Další odpovědi
gecco

Může jít o dnu – pokud takové potíže máš, rozhodně ´mazej´ k lékaři – jestliže je totiž léčena včas, lze průvodní projevy značně zredukovat (v ´pozdějších´ stadiích už ne).
K léčbě, samozřejmě, patří i důsledná dieta – např. vyhýbání se alkoholu.
😉

Lamalam

Je zapotřebí každého panáka do sebe ládovat jinou rukou, zátěž se tím sníží.

anonym

Ty si určuješ kolik vypiješ alkoholu? Pravděpodobně je bolest způsobená zapnutím zadního náhonu, což znamená, že chodíš v alkoholickém opojení po kolenou !

zjentek

při prolévání organismu ethanolem bych se tomu vůbec nedivil ..patogenní změny, ke kterým v těle po požití dochází, maj specifický projevy, u každýho jiný.
barbakan: ty si to neurčuješ? Tobě to řekne až samo tělo?

mosoj

Zřejmě bolí málo, jinak bys nepila ten alkohol.

anonym

zjentek, ne neurčuji. V případě, když řeknu „jdu na jedno“ , tak u jednoho nezůstanu a mám výhodu v tom, že mi druhé já řekne A DOST !

zjentek

tak to seš jeden z mála, co tě tvůj život baví ..já tyhle chlapy, co „choděj na jedno“, znám spíše tak, že po „druhým“ prohlašujou: „A DOST, dom dneska nejdu!“

anonym

😁