Avatar uživatele
rmajlka007

Bolest ruky po pití alkoholu

Po vypití určitého množství alkoholu se mi občas stává, že mě bolí část nějaké končetiny. Jednou to byla noha, včera večer zase levá ruka. Je to taková tuhá bolest, zevnitř, jakoby tam něco bylo. Většinou mě to bolelo během noci, ale tentokrát to bolí ještě dnes. Nevíte co by to mohlo být?
Doplňuji:
Neděje se mi to pokaždé, stalo se mi to zatím asi 3×, není to pravidlem, jinak bych alkohol samozřejmě vynechávala. U barbakana pravděpodobně došlo k nesprávnému si vyložení slov „určitého“ a „určeného“. Nepřehnala jsem to, domů jsem šla určitě po svých. 😉zjentek, gecco-děkuji za odpovědi, poptám se na to

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3456 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Proč piješ, když máš potom bolesti?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Může jít o dnu – pokud takové potíže máš, rozhodně ´mazej´ k lékaři – jestliže je totiž léčena včas, lze průvodní projevy značně zredukovat (v ´pozdějších´ stadiích už ne).
K léčbě, samozřejmě, patří i důsledná dieta – např. vyhýbání se alkoholu.
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Je zapotřebí každého panáka do sebe ládovat jinou rukou, zátěž se tím sníží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ty si určuješ kolik vypiješ alkoholu? Pravděpodobně je bolest způsobená zapnutím zadního náhonu, což znamená, že chodíš v alkoholickém opojení po kolenou !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

při prolévání organismu ethanolem bych se tomu vůbec nedivil ..patogenní změny, ke kterým v těle po požití dochází, maj specifický projevy, u každýho jiný.
barbakan: ty si to neurčuješ? Tobě to řekne až samo tělo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Zřejmě bolí málo, jinak bys nepila ten alkohol.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

zjentek, ne neurčuji. V případě, když řeknu „jdu na jedno“ , tak u jednoho nezůstanu a mám výhodu v tom, že mi druhé já řekne A DOST !

před 3456 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

tak to seš jeden z mála, co tě tvůj život baví ..já tyhle chlapy, co „choděj na jedno“, znám spíše tak, že po „druhým“ prohlašujou: „A DOST, dom dneska nejdu!“

před 3456 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

😁

před 3456 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek