helcaify1

Bolest ruky

Dobrý den, prosím vás o radu. Z ničeho nic mě strašně začala bolet pravá ruka horní část od zápěstí po loketní jamku. Ruku nemohu pořádně natáhnout, protože se okamžitě dostaví bolest pod kůží ale na ruce nemám nic viditelného ani nejsem po úraze. Jen při lehkém pohlazení je to velmi bolestivé. Při sevření zápěstí nic necítím ale při psaní ano.Bolest přetrvává už asi druhý den.Nikde jsem se nenamáhala, netahala nic těžkého. Prosím sdělte mi co by to mohlo být pokud někdo víte a jak bych to měla vyřešit. Mockrát děkuji.

Nejlepší odpověď
venkovan

Jdi k ortopedovi. Může to být blbost a nebo karpální tunely či jak se to jmenuje. A na to stačí psaní na klávesnici.
Teď to zkus namazat nějakým gelem na natažené svaly, francovkou apod.
Nicméně nezřídka si člověk přehodí – natáhne sval či něco podobného ani o tom neví.

Další odpovědi
Monie

Pokud tenhle web neprojíždí nějaký chirurg nebo jiný doktor, tak ti nikdo moc nepomůže. Asi jsi tohle nechtěla slyšet, ale zajdi si k doktorovi. Pokud to takhle bolí tak co nejdříve.

pusinka50

Mohlo by to být od krční nebo bederní páteře. Chce to vyšetření neurologa nebo ortopeda