Milana

Nevíte, co způsobuje po vypití „panáka“ alkoholu bolest jedné půlky hlavy a oka?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte odpověď na moji otázku, či se s tím někdo nepotýkáte také. Je mi 20 let a poslední dva měsíce mám problém, že si stačí jeden panák, nebo pivo a cely den mě nesnesitelně bolí hlava na jedne straně a oko. Ano, vím, že bych s tím měla jít k doktorovi, ale napadlo mě se zeptat tady. Nejsem alkoholička ani nic podobného. Budu moc ráda za vaše odpovědi.

Bolest jedné pulky hlavy a oka po pitÍ

Odpovědi
Drap

Bez vyšetření tady nikdo nemůže zjistit, co to způsobuje. Pokud nechceš vyhledat radu odborníku, je jen jedna rada. Vyvaruj se alkoholu a nebude bolet hlava!

Mc Merkurion

… a proč asi se říká: „ještě do druhý nohy …“ >>> aby to bylo vyvážený …