zvonisek

Bojíte se, že vám váš mobil exploduje v ruce?

že vám vybouchne a zraní vás?

Nejlepší odpověď
dubraro

Nebojím.
Nicméně baterka z mobilu mi v ruce již explodovala. Když to začalo syčet a nafukovat se, tak jsem ji odhodil dříve, než vyšlehly plameny. Shořela na prach.
Moderní akumulátory obsahují mnoho energie v malém prostoru a zákonitě se chovají jako hořlavina nebo výbušnina. A když jsou to velké akumulátory, například v elektrickém autě, tak je to pořádný požár, který se prakticky nedá uhasit, jen počkat, až to shoří.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Ne. A tys někde o něčem podobným slyšela? „Baterka“ může vyjímečně prasknout pouze při „nešetrném“ nabíjení a to mobil většinou v ruce nedržíš. Takže zbytečný strachy!:-)

JáJsemKarel!

Ne. Spíš se bojím, že mi z tvých otázek vybouchne mozek.

Malvína

Nebojím.

Drap

Ne, nebojím

autacek

Ne.

Arne1

nemám ani Samsung, ani jabko.

ivzez

Nebojím, přijde mi to krajně nepravděpodobné.

(Předpokládám, že by se mobil začal zahřívat,
takže by bylo dost času jej odložit nebo odhodit.)