jirka F

Bojíte se myší, krys, potkanů a podobné havěti?

Já ne že bych se bál ale potřebuji za zády jistotu člověka který se mnou půjde tam kde jsou myši atd.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ti mi nevadí, ale mám odpor vůči pavoukům a větším druhům hmyzu.

Další odpovědi
Drap

Nebojím se jich, nejsou mě však nijak sympatičtí.

marci1

Ne. Tahle roztomilá zvířátka se bojí mě. 🙂

Kelt

Nejsem jako Stětináč z Bratrstva kočičí pracky. No a při přesile 1000 000 ks krys proti mne tak prchám. -A těch nul bych sebral i více.

zjentek

Mě jako dítě zavírali do chlívku, takže já ROZHODNĚ NE!

Ale líbí se mi velmi tvá podotázka: „…potřebuji za zády jistotu člověka který se mnou půjde tam kde jsou myši atd.“ (; D; D; … Jak by to s tebou vypadalo v praxi? Pokud by ti doprovod opakoval větu: „to nic, to nic, jsou to jen potkani“, tak bys byla „v poho“? Nebo co měl ten nutný doprovod dělat? Napiš, bude sranda! (; (; ((;

Dochy

To záleží. Řekněme že mám jistou obavu z divoce žijících potvůrek. Ale jinak jednu milou potkaničku jsme měli dva roky v podnájmu. Opravu milé a zábavné zvířátko.

GM

Krys a potkanů se štítím, myšky mi nevadí. Horší jsou pro mě brouci a pavouci.

honza19hk

Ne

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

jirka F

Například v kterých místech se aktuálně myši nebo potkani nachází.

zjentek

Mimochodem, potkan když nemá kde zdrhat, tak JDE PO KRKU! Proto je lepší rozšlápnout mu hlavu, než dostane jinou šanci!