Blíží se apríl.Máte na někoho políčeno a pokud ano,co mu provedete ?

Odpovědi
Miroslavst

To víš já ti to řeknu a vlastně všem tady a je pak netrefí. to by nebyl apríl :):)
Jen si počkej :D

Co

Kolega parkuje ve vjezdu do garáže. Má to dovolené. Pod přední část vozu dává igelit aby náhodou nezasral dlažbu olejem. Žádný olej ale nekape. Musím sehnat trochu vyjetého oleje a trochu mu tam nakapat.

led

Keď to prezradím, už to nebude prekvapenie.

Medulka

Prvního dubna jsem nikdy nedržela neboť se mi zdá být vůči lidem nespravedlivý.