Thor841

Blbne zamek na Peugeot 406

Ahoj vsem, v posledni dobe mam problem se dostat do auta. Protaci se me zamky a oteviram auto treba 20 minut, coz je problem. Dalkovy central je silne korodovan a nejde to uz opravit. Me zajima, jak zridit nove dalkove ovladani. Nebude problem se zakodovanim?

Odpovědi
ReHu

Mně dělali na Peug náhradní dálkové ovládání. Bez problému.
U okénka na palubce mám malý přijímač se světelnou kontrolkou. U klíčů mám přívěsek s dálk.ovládáním a OK.
Ani to nebylo moc drahé. Řešila jsem tím špatný zámek, který po letech používání odešel.
Doplňuji:
Normálně v servisu. Kam dávám auto na opravy. Nemusí být autorizovaný.

cochee

Já neřeknu cenu, ale námět: pokud zjistíš, že cena bude příliš vysoká, uvažuj nad centrálem bez dálky. Mám to tak na autě originálně a vůbec mi nevadí, že auto nezamknu s velkým rámusem a blikáním.

Thor841

Nebylo moc drahé je kolik? A kde Vám to dělali?