Lukoo.

Nemá někdo z vás zkušenosti s nakupováním a prodejem bitcoinu? Znáte nějaké dobré internetové peněženky?

Zdarvim lidi, ma z vas nekdo zkusenosti s nakupovanim a prodejem bitcoinu? Znate nejake dobre internetove penezenky?

Upozornění – původní neotázka Bitcoin nakup

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
Drap

Podívej se a Arbolet

Roman71

Zkus Coinbase nebo Blockchain.

CryptoSvetcz

Doporučuji Coinbase burzu viz: https://cryptos­vet.cz/coinba­se-burza-coinbase-recenze-coinbase-navod-koupit-bitcoin/

Anebo Binance: https://cryptos­vet.cz/binance-burza-recenze-navod-a-tipy/

Lukoo.

Vedeli by jste,jak pracovat v coinbase?Mam v penezence coinbase koupene bitcoiny a chtel bych je prodat a koupit jinou menu.Jenze mi to nabizi jen prodat a preposlat penize na ucet.Chtel bych aby se to na ucet nepreposilalo a zustalo to na coinbase.Koupit napr za bitcoin-litecoin.

abriana

Ahoj Looko, sice je to starší vlákno a už se ti podařilo někde obchodvoat s LTC, BTC, ETH. Já jsem orptoi tobě asi v dnešní době začátečník, ale umím naopak dobře anglicky, zaregistrovala jsem se na https://www.o­nebitcoinbuy.com/ kde jsem si vybrala jednu burzu coinbase.. odsouhlasili mi účet, a proojila jsem to s kreditkou a pomalu nakupuji LTC. Tak když by někdo chtěl, tak ať koukne na tuto stránku. Angličtina je nutná.

Lukoo.

A vedela by jsi,jak prodat bitcoin,ale aby penize zustali na coinbase,popr koupit za bitcoin jinou menu?Jde mi o to,aby pri prodeji penize na bankovni konto.

Lukoo.

Jde mi o to aby se penize nepreposilali na bankovni konto.