Brumíkbumík

Bílá nemoc kniha v pdf – zdá se mi moc krátká – je doopravdy celá?

Dobrý den, nyní jsem dočetla knihu – Bílá nemoc, Četla jsem to v pdf a měla bych otázku, co se týká počtu stran. Četla jsem to zde, → → web2.mlp.cz/… → → samotný text knihy začal na stránce 13 a konec je na stánce 95. Nevíte někdo, jestli na tomto odkazu je doooravdy celá kniha? Přijde mi, že je těch stran nějak málo, možná i tím, že jsem to četla chvíli na mobilu a zbytek na PC. Děkuji za rady, potřebuji to k maturitě, tak bych to nerada měla špatně.

Nejlepší odpověď
Mravenec

Ano, to by mohlo sedět. Není to dlouhá kniha. Pokud obsahuje tři jednání, je to OK.

Další odpovědi
Disraeli

To by sedělo, nemá moc stran. Samotný obsah knihy – bez vysvětlivek, poznámek, resjtříků, úvodu/doslovu, ilustrace atd – má dost pod 100 stran.

Případně (do budoucna) se můžeš projít třeba Databázi knih, různá vydání té knihy a tam se podívat kolik stran mají. Vždy ale musíš něco připočíst a zohlednit to k vydání (výše řečené doplňky ke knize, které nesouvisí s obsahem toho díla).

Drap

Vydrž ještě, píši druhý díl!