Kelt

Běželi jste někdy maratón?

Kdysi jsem rekreačně běhal a byl jsem na 7 maratonech. Výkony nic moc, ale nevzdal jsem to. Máte někdo podobné zkušenosti ze závodů a jak jste dopadli? Maroton, Iron man a pod.Teda zda jste dokončili nebo ne? Děkuji.

Nejlepší odpověď
lota

Ne, ale láká mě to. Běžela jsem závod 50 km, takže to maraton nebyl. Lákají mě dlouhé tratě…

Další odpovědi
Drap

Ne, neběžel a ani nikdy maraton nepoběžím.

Danina65

Stejně jako Dráp, ale ráda chodím svým kamarádům s úctou fandit.

CR chess2017

nebezel max. co jsem bezel je 1,5 km