FlAsh_7

Během karantény bych chtěl změnit svoji osobu. Jak tomo mohu OBECNĚ docílit?

Nehledám pilulku, jak to mít hned z krku. Chci se jen inspirovat a vím, že na každého funguje něco jiného.

Odpovědi
NoFear

Nijak. Ptáš se na podobné otázky pořád dokola a jestli jsi to nezměnil doteď, tak to pravděpodobně nezměníš ani teď. ;)
Stanov si cíl, udělej si plán a postupuj podle něj. To je vše.

alik360

pokud je to kvůli nedodržení plánu tak si to napiš na tabuli a dej ji rovnou před postel, stávání-nastav si budík o hodinu dříve než chceš vstá a ať zvoní co 5 minut.
jinak nevím jak to myslíš jako třeba být klidnější nebo jak na to totiž není nic obecného
mněl bys to specifickova

zjentek

Obecně??? Toť úsměvné… Přece změna neznamená zlepšení. Na co tady OBECNĚ odpovědět náhodou taky nevíš? (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.