Baghira stribrny! Blahopreji. 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
annas

Také se připojuji ke gratulaci. Opět pozorná -iv-.

Další odpovědi
baghira

pěkné kulaté číslo :)

http://dl.drop­box.com/u/60356­3/bgh.png

Dík všem za přání, mám vás tu všechny rád :DD

Berušinka

Gratuluji!!! Tak a teď hurá na zlato.

dědapetr

Připojuji se i já blahopřání k stříbru.Tak a teď ještě další etapa ke zlatu.

hanulka11

Také moc gratuluji, a díky za tvoje přínosné odpovědi a rady

tom004

Přidávám se,k blahopřání.

Andělé

Milý Baghiro,
moc Vám gratuluju ke stříbru,máte ho zasloužené a děkuji za vše 🙂

anonym

Gratulace, kéž by každý uživatel byl jako ty.
Už dlouho sleduji tvé projevy a konečně se naskytuje příležitost vyjádřit uznání i díky za přínos.
Myslím, že se stáváš důstojným nástupcem standy, který se po zlatu stáhl, navíc v oblasti, která je pro laiky tak mimořádně důležitá.
P.S. Kromě stříbra ses ale dostal do náročné sféry potenciálních ženichů, varuji, je to navýsost náročné.
Klub spravedlivých posílil o dalšího aktivistu, třeba se nám podaří vrátit Odpovědím jejich někdejší slávu a dobrý zvuk.

Drap

Připojuji se ke gratulantům

chudst

Nebudu nic rikat, -iv- opet predbehla :) A kdyz ne -iv-, tak arygnoc nebo tom004. Vim, ze to rikam porad, ale kdyz uz si vsimnu, tak me to proste neda a musim si postezovat XD

Baghiro – moc gratuluju. Posledni dobou skutecne ocenuji vase rady – a evidentne i ostatni, protoze jste stribny – a to o necem svedci. Navic mi prijde, ze spousta odpovedi pochazi pouze z vasi hlavy a neni jen vygooglena – coz je taky skvele – diky za to!
Doplňuji:
Dr.Axl – omezim se jen na: krasne receno!

anonym

Baghirovi gratuluji,je velkým přínosem pro tyto stránky.