tvaruzekcz

Až nastane kolaps civilizace, bude se v něm zabíjet ze strachu, msty, nebo z hladu?

Nejlepší odpověď
aliendrone

KDYŽ nastane konce civilizace, tak to bude myslím jedno. Přide mi ale zajímavé, žes nenapsal možnost „preventivní důvody“, tedy zabiju tě pro jistotu OKAMŽITĚ, než abych ti dal šanci zabít mě později. ;) :D :D

Další odpovědi
led

Ak pozriete na súčasný mikrocovidový „kolaps civilizácie“, uvoľnenie zábran emócií,
vytváranie z obyvateľstva podľudí a robotov, pracujúcich pre nadľudí,
snaha postaviť sa na plecia iných pre záchranu svojho „Ja“,
tak pri skutočnom kolapse ľudskej civilizácie ešte aj ten vesmírny pirát aliendrone sa stane nadbytočný a nezamestnaný.

Arne1

ze zábavy

JežíšKristus

Při rozpadu SSSR se zabíjelo ze všeho zmíněného. V Kremlu ze strachu a msty, na předměstí Moskvy byly případy kanibalismu (stejně tak na Ukrajině).

Disraeli

Pokud by nastal kolaps civilizace, pravděpodobně se v něm bude hromadně zabíjet o sto šest. A to bezdůvodně (dav, chaos, anarchie).

zjentek

Z principu?
(Nech žít a budeš zabít).)

Kelt

Zabij nebo budeš zabit. Pokud není jiná možnost.

Ametyst

představuju si to asi jako Den trifidů. Boj o potraviny, boj o holé přežití. Blackouty k tomu jedině napomůžou. Kterej ideolog vymyslel vložit energetickou budoucnost lidstva do tak kritizovaného měnícího se klimatu???

aliendrone

led>>> Ó líbezná gazelo pekelné savany, copak OPRAVDU NEVÍTE, že „nezaměstnaný aliendrone“ je podobné spojení, jako „dělení nulou“ apod.? ;) :)

Odhlédnu od přísloví, že „Kdo nemá práci ji nehledá dost usilovně“, protože i TOHLE je pro mne záhada. Já nikdy práci nehledal, to PRÁCE si vyhledává mě tak nějak „sama od sebe“, MRCHA! A ať dřu jak jen chci moc, tak mi přijde, že nijak neubývá, ale právě NAOPAK! :(

Škoda že nejde odpověď nominovat na HUGO či NEBULA AWARD, zaručeně bysta ji OBDRŽELA! Prý „nezaměstnaný aliendrone“… :D :D :D
Závidím Vám tak rozvinutou fantazii. ;) :)

led

váženy medzihviezdny cestovateľ aliendrone, spojenie „nadbytočný a nezamestnaný aliendrone“ je vízia budúcnosti. Takže chápem, že zatiaľ je to pre vás pojem neznámy. Zatiaľ! Kozmonautka Ripleyová mi prezradila, že pracuje na tom, aby sa pojem „nadbytočný a nezamestnaný aliendrone“ stal skutočnosťou.