Mousinek

Automatické aktualizace?

Máte je zaplé nebo vyplé? Zrychlují nebo spomalují počítač?

Nejlepší odpověď
rynek878

Mám je zapnuté, PC nezpomalují,o vlas­tní instalaci rozhoduji sám

Další odpovědi
quentos

nemám je zaplé ani vyplé, ale ZAPNUTÉ. S rychlostí počítače nemají nic společného

Miroslavst

Většinou mám nastavené pouze upozornění a sám rozhodnu zda-li chci aktualizovat nebo ne.
Samozřejmě, že aktualizace zpomaluje počítač, ale spíše na úrovni stahování dat z netu.

RomanP

důležité se instalují samy, z doporučených si vybírám

anonym

mám zapnuté jenom upozorňování.. takže se nestahují ani neinstalují samy.. sám si vybírám co chci

Mousinek

Mám je taky zapnuté