orestez

Počítače zrychlují, nebo zpomalují?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Asi tak – mám 160× rychlejší procesor (taktováním), než v roce 1993! Navíc vícevláknový, vícejaderný s cache pamětí, SSD RAID 0 diskové pole, 8000X větší RAM… a STEJNĚ se mi textový soubor otevírá prakticky stejnou dobu jako tenkrát. :D :D :D

Další odpovědi
Dochy

Jak se to vezme. Na co přesně se ptáš? Počítače generačně zpravidla zrychlují. Konkrétní počítače běžným používáním na běžném systému zpravidla v čase zpomalují…

magorvkleci

Počítače zrychlují.