Sturm

Můžete poradit, když auto nenastartuje po chvilce stání s teplým motorem?

Dobrý den,nedávno jsem měl s autem drobnou nehodu, kdy jsem najel do příkopu, ale schytaly to jen plasty krytu motoru zespodu. Auto normálně startovalo, ale druhý den, když jsem s ním jel cca. 10km a potom jsem zhasnul motor, tak asi po 10min stání nešel nastartovat. Startér točil,ale motor nechytnul. Zkoušel jsem to tak 3×, pak jsem počkal cca. 5min a zase naskočil. Jedná se o motor 2.0 85kW, benzín. VW New Beetle
(1998). Při jízdě žádné problémy nevnímám. Nevěděl by někdo o co by se mohlo jednat? Děkuji za odpověď.
Edit: Ještě dodám, že již delší dobu mám problém se startérem, vždy po nastartování se ozve skřípavý zvuk… asi problém s pastorkem, nebo zkřivenou osičkou, nevím

Auto nenastartuje po chvilce stání s teplým motorem

Odpovědi
Edison

Je to rozbitý. Víc bez odborné diagnostiky nelze takhle po netu zjistit.

nyjono

I autoopravář se do auta musí podívat, proměřit, prozkoušet, aby zjistil co a jak. Zjišťovat závadu po internetu je bláhovost. Ne-li hloupost.