ševrolet

auto mám na lizink musím chodit na garanční prohlídky

musím každý rok na garanční, auto mám na lizink a jestli musím, tam kde jsem auto koupil na garančku, nebo i jinde,auto mám ševrolet-aveo ,co stoji 2há garančka

Odpovědi
mojitek

odpovedel jsem na tuhle otazku,tak na to juknete.Ale kolik stoji 1h v servise-to je vsude jiné,kazdy servis si uctuje jinou sumu,ale pocitejte tak 1h/ 600 kč nejmene.Zavolejte do nejakeho vaseho autor.sefrvisu a oni Vam reknou co a jak a za kolik

venkovan

Na garanční prohídky určitě, protože potom lze přijít i o záruku. A chodil bych do značkového servisu, ale nemusí se tam kde byl koupen. Někteří prodejci značky se kterou jezdím a často ve svých servisech kde si koupí nové auto svým zákazníkům davají slevu na opravy.
A popravdě – co na dnešním moderním autě si doma sám udělám? Vyměním olej a filtry. Na víc většina z nás nemá vybavení, zejména na diagnostiku motoru.

mosoj

Na garanční prohlídku můžete do jakéhokoliv servisu který má autorizaci na vámi vlastněnou značku. Pokud nepůjdete na garanční prohlídku přijdete o záruku. Nevím ale jak by to řešila lízingová společnost protože dokud auto splácíte je vlastníkem auta ona !!

Ceny prohlídek jsou různé, odvíjí se od typu auta, servisu a závad které se najdou.
Typuji od 4000 – do 6 000 Kč.