Avatar uživatele
ševrolet

auto mám na lizink musím chodit na garanční prohlídky

musím každý rok na garanční, auto mám na lizink a jestli musím, tam kde jsem auto koupil na garančku, nebo i jinde,auto mám ševrolet-aveo ,co stoji 2há garančka

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Bičiště před 4818 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

odpovedel jsem na tuhle otazku,tak na to juknete.Ale kolik stoji 1h v servise-to je vsude jiné,kazdy servis si uctuje jinou sumu,ale pocitejte tak 1h/ 600 kč nejmene.Zavolejte do nejakeho vaseho autor.sefrvisu a oni Vam reknou co a jak a za kolik

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Na garanční prohídky určitě, protože potom lze přijít i o záruku. A chodil bych do značkového servisu, ale nemusí se tam kde byl koupen. Někteří prodejci značky se kterou jezdím a často ve svých servisech kde si koupí nové auto svým zákazníkům davají slevu na opravy.
A popravdě – co na dnešním moderním autě si doma sám udělám? Vyměním olej a filtry. Na víc většina z nás nemá vybavení, zejména na diagnostiku motoru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Na garanční prohlídku můžete do jakéhokoliv servisu který má autorizaci na vámi vlastněnou značku. Pokud nepůjdete na garanční prohlídku přijdete o záruku. Nevím ale jak by to řešila lízingová společnost protože dokud auto splácíte je vlastníkem auta ona !!

Ceny prohlídek jsou různé, odvíjí se od typu auta, servisu a závad které se najdou.
Typuji od 4000 – do 6 000 Kč.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek