hawranek

Aukční server iKup

Ahoj a dobrý den, zajímaly by mě informace o aukčním serveru iKup.cz. Máte s ním někdo zkušenosti jako prodejce? Na všech stránkách čtu, že chce strašně vysoké provize za prodaný předmět v aukci, on má ale napsané v podmínkách, že předmět je právánn zcela zdarma a provize je 0%. Nebo nějaké jiné rady/zkušenosti?

Odpovědi
JájsemRaibek

Je to stejné jako aukro, mám tam účet, prodal jsem tam asi 1 věc-nic moc, malá návštěvnost. Na aukru je větší a tím větší pravděpodobnost prodeje.

Razza

Aukro je sice dražší, ale zase se tam líp něco prodá. Brácha má účty jak na Aukru, tak na iKupu a 99% prodává přes Aukro, iKup je podle něj mrtvej server, stejně jako třeba Odklepnuto.cz