mirecek1961

Blokace aukroúčtu

Dá se nějak obejít blokace aukroúčtu a založit si nový ze stejné IP adresy? Ale tak, aby to nebylo možno firmou aukro zjistit?
Doplňuji:
K té otázce ohledně blokovaného aukroúčtu dodávám co mi bylo psáno: Účet Vám byl blokován z důvodu spojitosti s účtem: raha14 Tj. osobou, které já jsem osobně poradil na jeho žádost, jak se registrovat a založit si na aukru účet, protože to byl známý, načež se tedy registroval a cca po 1 měsíci nato mi aukro zablokovalo účet, poněvadž tento uživatel prodal zboží zhruba za 1 milion kč, nechal si zaslat platby předem, ale žádné zboží již nikomu neodeslal a s nikým již nekomunikoval. Jenže toto firmu aukro.cz již vůbec nezajímalo. Odblokují mne, ale údajně, až toto uživatel: raha14 dá zcela do pořádku, což rozhodně nehrozí, z důvodu, že již údsajně nemá ani korunu a je zavřen ve vězení. Jenže toto vysvětlení firmě aukro.cz pro odblokaci účtu či obnovení a založení si nového účtu nestačilo. P.S.: Případně prosím o radu jiného takového aukčního portálu, tedy kromě: ebay.de, ebay.com, a.cz, odklep.cz, ikup.cz. Předem mnohokráte děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

Dá, ale nikdo ti tu nenapíše jak 🙂 A Akro je stejně proti takovým to parchantům vyzbrojeno.

Další odpovědi
Bedy

Už z principu bych Vám neradil jak to obejít, protože takoví lidé, s prominutím, nemají co dělat na Aukru – prostě porušují-li pravidla, neumí obchodovat, apod.

Takže se prosím nezlobte, ale neporadím Vám. Prostě z principu.

Hykam

Jestli jsem to dobře pochopil na těchto portálech (ebay.de, ebay.com, a.cz, odklep.cz, ikup.cz) už máš účet taky zablokován a chceš po nás prozradit další zlatej důl.