MisaB

Atrofické svaly, osteoporóza, metabol. rozvrat – k jakému lékaři?

Trpím anorexií, a kvůli podvýživě mám totálně atrofované svaly, osteoporózu a mám také podezření na metabolický rozvrat. Psychiatra mám a docháním k němu 2× týdně, na gastro chodím (tam mi udělají maximálně endoskopii a sono a řeknou že trávící trakt mám OK), ortopeda mám (ten mi maximálně řekne, že mám cvičit, aniž by mi třeba změřil hustotu kostí), ale nikdo z nich se nemá k tomu nějak řešit nebo alespoň otestovat vážnost výše zmíněných problémů – kam by bylo nejlepší s tímto jít, kdo to řeší? Internista, nebo tak někdo?

Odpovědi
mosoj

Do hospody na pořádnej oběd.
Doplňuji:
Doktory máš všechny.

anonym

Uuuuuffff…
Mám pocit, že bys tohle (a takhle) měla nadnést tomu psychiatrovi…
😁
Atrofované svaly i problém s kostmi máš řešit tím cvičením – k čemu ti bude znalost nějakých ´hodnot´?
…„nikdo z nich se nemá k tomu nějak řešit "… – "řešit“ bys měla primárně ty, doktoři ti s tím jen pomohou.