Avatar uživatele
auluk

Angličtina

Ve škole sice máme angličtinua le já ybch chtěla stejně po dokončení školy chodit na kurz začít tak nějak od začátku protože mi aj vůbec nejde za jak dlouho myslíte že se dá naučit angličtina tak abych zvládla si promluvit o čem koliv prostě abych uměla anglicky opravdu co nejlépe to jde

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4419 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Záleží na píli a dalších věcech. Někdo je schopen domluvit se slušně během půl roku, někdo se nedomluví za padesát let.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
verunka483

Jestli ti aj moc nejde, asi chvilku potrvá než budeš umět mluvit plynule. A mluvit o všem… To neumí někdy ani lidé, kteří se anglicky učí už dlouho. Záleží jak se ti v jazycích daří, ve škole se snaž, občas se na to doma podívej. Ale hodně pomáhá dívat se na filmy s českýma titulkama, ale v originále – v původním znění. Něco se ti z toho do hlavy dostane a když se takhle budeš dívat častěji, určitě se zlepšíš…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gweryl

koukej na filmy v angličtině s titulkama a nebo si skus překládat angl. písně a podobně. =)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pavla233

já jsem absolvovala jazykový kurz na jazykové škole http://www.pyg­malion.cz/ , myslím si, že mě tam naučili hodně

před 4209 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek