auluk

Angličtina

Ve škole sice máme angličtinua le já ybch chtěla stejně po dokončení školy chodit na kurz začít tak nějak od začátku protože mi aj vůbec nejde za jak dlouho myslíte že se dá naučit angličtina tak abych zvládla si promluvit o čem koliv prostě abych uměla anglicky opravdu co nejlépe to jde

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na píli a dalších věcech. Někdo je schopen domluvit se slušně během půl roku, někdo se nedomluví za padesát let.

Další odpovědi
verunka483

Jestli ti aj moc nejde, asi chvilku potrvá než budeš umět mluvit plynule. A mluvit o všem… To neumí někdy ani lidé, kteří se anglicky učí už dlouho. Záleží jak se ti v jazycích daří, ve škole se snaž, občas se na to doma podívej. Ale hodně pomáhá dívat se na filmy s českýma titulkama, ale v originále – v původním znění. Něco se ti z toho do hlavy dostane a když se takhle budeš dívat častěji, určitě se zlepšíš…

Gweryl

koukej na filmy v angličtině s titulkama a nebo si skus překládat angl. písně a podobně. =)

pavla233

já jsem absolvovala jazykový kurz na jazykové škole http://www.pyg­malion.cz/ , myslím si, že mě tam naučili hodně