Hifive

Anglická kniha?

Dobrý den, včera jsem tady psala otázku, co koupit dceři kVánocům. Zaujaly mě Vaše názory. Asi ji koupím taneční podložku a nějakou tu anglickou knížku a CD od oblíbené zpěvačky. Jen nevím, jakou knížku vybrat v knihkupectví nebo na internetu. Chci aby tomu rozuměla, ale zase aby to nebylo moc snadné. A taky aby ji upoutala. Nemáte nějaký tip na anglickou knihu pro 13ti letou holku? Děkuji ještě jednou! :)

Nejlepší odpověď
matt

Když jste napsala 13-ti letou holku, tak mě napadla Alenka v říši divů :)