ševrolet

alu disk obutý pláštěm 185–60–14 bude pasovat na aveo ševrolet

disk má rozměr dir 100 a4díry na šruby v nitřní díra disku je 5,6cm Je obutý páštěm 185–60–14.může tento disk pasovat na Aveo ševrolet, rok výroby 2008.děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Kdo jiný to má lépe vědět než majitel.

Další odpovědi
Ar

Rozteče šroubů i průměr středové díry by souhlasil. Další důležitý faktor je taky ET disku ( Aveo původně Kalos) má tuším předepsané ET 45. To je také potřeba dodržet, nemusí to být zcela přesně ET 45, ale rozhodně tam nemůžete dát disk s ET 18. Jinak by kola byla vystrčená přílš ven a nebo by zase dřela o podběhy.
Taky je ptřeba dodržet předepsané rozměry pneu dle TP. Takže mrknetě o TP jaké pneu tam máte uvedené, vyhnete se tím dalším problémům, třeba i na STK