Kai

Alkohol při dietě

Tvrdí se, že při dietě se nesmí pít alkohol. Když si na diskotéce dáte pár tvrdých panáků a přitom celou diskotéku protancujete, uškodí vám to hodně?
Díky moc :)
Doplňuji:
Jedná se o redukční dietu. :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Není dieta jako dieta. Samozřejmě člověk na dietě při dně nebo na dietě s játry prostě chlastat nesmí – zvlášť teda ti, co mají problém s játry.

Pokud se jedná o redukční deitu, tak opatrně.

Další odpovědi
Lucijej

No jestli si ty panáky dáš na prázdnej žaludek, tak ti to uškodí dost. Taky záleží, co považuješ za „pár“ panáků – jestli dva, tak to v pohodě vytancuješ.

Damiana

Alkohol obsahuje hodně kalorií a způsobuje to, že tělo zadržuje vodu a zpomaluje odbourávání tuku. Proto (zejména u žen, které často požívají) bývá často k vidění postava s hodně hubenýma nohama, ale dost silným břichem (zvětšená játra). Nic moc figura:-( Budeš opuchlá a jestli dodržuješ nějakou redukční dietu, zbrzdí se a kila půjdou dolů pomaleji. Jde o zvyk. Parádně se dá bavit i bez alkoholu. Já tancuji skoro denně, každý víkend trávím na plese nebo na zábavě a alkohol nepiji. Náladu mi to neohrozilo nikdy:-) Zato u toho vypiju hodně minerálky s citrónem.

Sůwa

Neriskuj to, redukce hmotnosti je i otázka pevné vůle a alkohol skutečně vhodný není. 🙂